Mieszkania

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci potrafią być ogromnie różnorodni. Chcemy spełniać nawet najbardziej skomplikowane wymagania, dlatego w skład naszej oferty mieszkań wchodzą różne nieruchomości. Są to między innymi lokale w nowoczesnych blokach, domy wolnostojące, tak zwane bliźniaki czy domki szeregowe.

Od początku naszej działalności interesował nas przede wszystkim Poznań. Jest to miasto z ciekawą historią oraz architekturą. Co więcej, rozwija się tutaj gospodarka, ważne gałęzie przemysłu oraz oczywiście kultura i sztuka. Trudno znaleźć lepsze miejsce do zamieszkania. Zarówno jeśli mowa o centrum miasta, jak i biorąc pod uwagę jego obrzeża (charakteryzujące się urzekającymi terenami zielonymi).

Tworzymy nie tylko pojedyncze nieruchomości. Na przestrzeni ostatnich kilku lat mieszkania łączyliśmy w nowoczesne i komfortowe osiedla, na których znaleźć można między innymi parkingi podziemne, innowacyjne i bezpieczne place zabaw dla dzieci, monitoring czy zatrudnioną ochronę.

W ostatnim czasie do użytku oddaliśmy nowe osiedle domków szeregowych zlokalizowane 10 km od centrum Poznania. Wiele z nich zostało zakupionych jeszcze przed zakończeniem inwestycji. W najbliższym czasie planujemy wdrożenie kolejnego projektu. Tym razem będzie to kompleks nowoczesnych mieszkań i domków wolnostojących zlokalizowanych w jednej z miejscowości podpoznańskich.

Nasza oferta powstała przede wszystkim z myślą o oczekiwaniach Klienta. Wszystkie lokale i domy spełniają normy bezpieczeństwa. Są bardzo praktyczne i jednocześnie estetyczne. Jeśli chcą Państwo obejrzeć wolne nieruchomości, zapraszamy do kontaktu.