Kawalerki

Jeśli chodzi o miasto Poznań kawalerki są bardzo często niedoceniane przez jego mieszkańców. Powszechnie uznaje się bowiem, iż tego rodzaju nieruchomości są przede wszystkim mało praktyczne i mało przestrzenne.

W naszej ofercie znajdują się kawalerki, w których z powodzeniem mogłaby mieszkać rodzina z dzieckiem. Wszystkie dostępne lokale składają się z przestronnego pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz z osobno wyodrębnioną sypialnią z oknem. Do pomieszczeń dołącza oczywiście stosunkowo duża łazienka. Nowoczesne rozwiązania pozwoliły nam powiększyć przestrzeń nie tylko optycznie, ale również w rzeczywistości.

Proponowane przez nas kawalerki z całą pewnością nie przypominają standardowych „klitek”, w których pomieszczenie dwóch osób graniczyłoby z cudem. Co więcej, przy zakupie kawalerki proponujemy Państwu atrakcyjny rabat na usługi zaprzyjaźnionego dekoratora wnętrz. W przypadku kawalerek dobra aranżacja może zdziałać cuda, dlatego po zakupie warto zdecydować się na pomoc doświadczonego profesjonalisty.

 Nasze kawalerki zlokalizowane są w Poznaniu oraz na osiedlach podmiejskich. Wszystkie lokale znajdują się w nowoczesnych i komfortowych budynkach wyposażonych w windy, kamery i parkingi podziemne. W okolicy każdego bloku znajdują się place zabaw, dlatego lokale idealnie sprawdzą się w przypadku rodzin z małymi dziećmi. Jeśli chcą Państwo poznać szczegółową ofertę dostępnych mieszkań-kawalerek, prosimy o kontakt.